اتقان اسناد هویتی مردم ایران بسیار با اهمیت است ***مقام معظم رهبری*** ثبت احوال نوین، زمینه ساز توسعه پایدار ***** کارت ملی هوشمند، دروازه ورود به دولت الکترونیک

شما اینجا هستید

خانه

برگزاری اولین جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی سال 96

اولین جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان قزوین در سال 96 با ریاست معاون سیاسی واجتماعی فرمانداری به همراه سایراعضاء در فرمانداری برگزار گردید.

مهرزاد ذکری مدیر اداره ثبت احوال شهرستان قزوین ضمن عرض سلام و تشکر از حاضرین جلسه ،گزارشی از ثبت وقایع حیاتی شش ماهه اول سال 96 و مقایسه آن با مدت مشابه سال قبل ارائه و با بررسی مصوبات جلسه قبلی ، بهبود روند ثبت وقایع حیاتی رامنوط به تعامل و همکاری بیشتربخشداران ، دهیاران و شوراها علی الخصوص در روستاهای اقماری  اشاره نمودند.

در ادامه جلسه  پس از تبادل نظر اعضا ،کیومرث ایمن معاون سیاسی و اجتماعی ضمن خیر مقدم و تشکر و جمع بندی مطالب اظهار داشت ثبت وقایع حیاتی در مهلت قانونی از اهمیت بالایی برخوردار بوده که  بخشداریها ،مراکز بهداشت و دهیاران می بایست جهت اجرایی شدن  هرچه بهتر این طرح عنایت ویژه به این مقوله مهم داشته باشند.                   

اعلام فوتیها در مهلت قانونی توسط شهرداری محمودآباد نمونه و ناصرآباد از طریق نمابر و نصب بنرهای تبلیغاتی توسط دهیاران در روستاها از جمله مصوبات جلسه بود.   

                               

دسترسی سریع

لینکهای مهم

نظرسنجی

نظر شما درباره پايگاه اطلاع رسانی ثبت احوال شهرستان قزوین چيست؟

ورود کاربر

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.