اتقان اسناد هویتی مردم ایران بسیار با اهمیت است ***مقام معظم رهبری*** ثبت احوال نوین، زمینه ساز توسعه پایدار ***** کارت ملی هوشمند، دروازه ورود به دولت الکترونیک

شما اینجا هستید

خانه

پیام مدیرکل به مناسبت روز کارمند

به گزارش روابط عمومی -  محمد صدرا آراسته مدیر کل ثبت احوال استان قزوین به مناسبت چهارم شهریور ماه روز کارمند طی پیامی این روز را به کارکنان ثبت احوال استان تبریک گفت .

 

در این پیام آمده است :

 

      محیط کارمندی، محیط شرافت و پاکدامنی و محیط کار برای اسلام و مسلمین است.

 

                                                                           مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

 

موفقیت سازمانها در گرو تلاش و توانمندی نیروهای ماهر، خلاق و مسئولیت پذیری است که همواره می کوشند تا در سیر حرکت سازمان به سوی چشم اندازهای تعیین شده، نقش مؤثری ایفاء نمایند  و  بی شک هر تلاش مضاعف و انگیزه افزون، گامی بلند خواهد بود برای نیل به تعالی سازمان و ثمره ای شیرین به بار خواهد آورد که کام  تمامی اعضای سازمان و جامعه ذینفع را شیرین خواهد نمود.

 

تلاش خالصانه و صادقانه همکاران تلاشگر اداره کل ثبت احوال استان قزوین ، آینه وظیفه شناسی و پژواک دانایی و تعهد است و ثمره  تلاش و کوشش شما، باعث حفظ و حراست از هویت و تابعیت مردم ایران زمین و همچنین با صدور کارت هوشمند ملی باعث ارائه خدمات بهتر ، سریعتر ، و دقیقتر خواهد بود . درود بر همت بلند‌تان.

 

بدینوسیله ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان، رجایی و باهنر  و  تبریک روز کارمند به خدمتگزاران ایران اسلامی ، از زحمات و تلاشهای  بیدریغ  کارکنان محترم اداره کل ثبت احوال استان قزوین  صمیمانه  تقدیر و تشکر نموده، توفیق و سلامتی شما را  از  درگاه  ایزد منان مسألت می‌نمایم.

دسترسی سریع

لینکهای مهم

نظرسنجی

نظر شما درباره پايگاه اطلاع رسانی ثبت احوال شهرستان قزوین چيست؟

ورود کاربر

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.